PREZES SĄDU NAJWYŻSZEGO
prof. Małgorzata Gersdorf
Prośbę moją publikuję dla ogólnej wiadomości ze względu na jej ważność.
Ze względu na to, że chodzi o życie zwracam się do Pani Prezes o wystąpienie do Komitetu Noblowskiego w związku z przyznaną Nagrodą Nobla dla Neurobiologa Erica Kandela za odkrycie, że anatomia zmienia się od wykonywanych czynności z zapytaniem co powoduje, że anatomia zmieniła wykonywanie czynności i co jest skutkiem tego wykonywania czynności przez zmienioną anatomię.
Chodzi o życie ponieważ anatomia to życie. Ja odkryłam, że zmieniona anatomia wykonuje czynności uśmiercania życia wykonywaniem woli człowieka. Opieram to na odkryciu Naukowców z Uniwersytetu Harvard, Uniwersytetu w Pittsburgu i Carnegie Mellon, że mózg wykazuje narzucone zachowania i problemy, że są do rozbieżnych celów i że zajmują się nimi systemy neurologiczne.
W naszej naturze jesteśmy zbudowani z systemów neurologicznych opartych na mózgu, a rozbieżne cele nie są oparte na mózgu a na słowach narzuconych przez człowieka. Odkryłam, że te systemy neurologiczne zajmujące się wykazywanymi przez mózg rozbieżnymi celami wykonują czynności uśmiercania życia i to są wykonywane czynności od jakich Neurobiolog Eric Kandel odkrył, że zmienia się anatomia. Mnie nie zależy na Nagrodzie Nobla a zależy na życiu nie tylko ludzi, ale całej natury. W roku 2011 do roku 2013 Zastępcy Dyrektora Departamentu Zdrowia w Ministerstwie Zdrowia Polsce Pan Wojciech Kłosiński i Pan Marek Dąbrowski przysyłali do mnie zapytania czego od nich oczekuję.w związku z moim odkryciem, że w systemach neurologicznych opartych na mózgu jest energia życia, a w systemach neurologicznych opartych na woli ludzi jest energia śmierci. Odpisałam, że oczekuję ażeby ludzie wrócili na systemy neurologiczne oparte na mózgu na jakich jest energia życia. Teraz do Pani się zwracam ażeby Pani jako widać, że chcąca dobra zwróciła się do Komitetu Noblowskiego ażeby ogłosili co jest skutkiem wykonywania czynności na zmienionej anatomii i co jest powodem, że anatomia wykonuje czynności inaczej jak w naturze.
Z poważaniem
Barbara Paul
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz