poniedziałek, 10 listopada 2014

MYŚLENIE JAKIE STWÓRCA W MÓZGU ODDZIELA, TO MYŚLENIE JAKIE JEST POMIĘDZY DWIEMA STREFAMI W MÓZGU

Myślenie jakie Stwórca oddziela w mózgu to myślenie jakie Naukowcy odkryli, że jest pomiędzy dwiema strefami w mózgu. To tym myśleniem jakie Stwórca wyodrębnia w mózgu zajmują się systemy neurologiczne. To myślenie wyodrębnione w mózgu Naukowcy odkryli, że mózg wykazuje, że jest do rozbieżnych celów. Naukowcy odkryli, że to myślenie jakie jest pomiędzy dwiema strefami w mózgu mózg wykazuje, że jest do rozbieżnych celów i że są to narzucone zachowania i problemy. Naukowcy odkryli, że tym myśleniem do rozbieżnych celów zajmują się systemy neurologiczne. Ja odkryłam, że tym myśleniem jest myślenie narzucone przez człowieka przy pomocy którego wymusza on wykonywana jego woli. Odkryłam, że myślenie narzucone to myślenie oparte na kłamstwie i że ten człowiek ma złe emocje. Odkryłam, że problemy ma człowiek wykonujący wolę człowieka wymuszającego wykonywania jego woli. To myślenie do wymuszania jest zapisane jako prawo ludzi. Ludzie, którzy wykonują to myślenie nabywają cierpienia. Cierpienie jest oparte na złych emocjach. Złe emocje są w myśleniu człowieka wymuszającego wykonywania jego woli. Człowiek wymuszający wykonywania jego woli to człowiek stosujący przemoc. Ludzie wykonujący myślenie wymuszane są ofiarami ludzi przemocy.
W naturze nie ma złych emocji. Naukowcy odkryli, że w mózgu który nie zna słów rozum nie istnieje bez emocji. Myślenie jakim posługują się ludzie przemocy i ludzie wykonujący ich wolę mózg wykazuje w innym miejscu jak rozum, gdyż pomiędzy dwiema strefami w mózgu. To tym myśleniem zajmują się systemy neurologiczne na jakich człowiek jest umysłowo i psychicznie chory i ma chore ciało.
Człowiek jest uzależniony od myślenia jakie jest pomiędzy dwiema strefami w mózgu, czyli od myślenia przez siebie narzuconego. Uzależnienie jest oparte na przeżywaniu złych emocji opartych na narzuconym myśleniu.

                                                                                                      Barbara Paul

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz